Інвестиція у перемогу: презентація результатів проекту Klitschko Foundation за підтримки уряду Японії

23 листопада 2017 року у Броварському вищому училищі фізичної культури відбулась урочиста презентація результатів проекту Klitschko Foundation “Старт до успіху”

  • Додати до календаря 2017-11-23 2017-11-23 Europe/Kiev Інвестиція у перемогу: презентація результатів проекту Klitschko Foundation за підтримки уряду Японії 23 листопада 2017 року у Броварському вищому училищі фізичної культури відбулась урочиста презентація результатів проекту Klitschko Foundation “Старт до успіху” Фонд Кличко

За підтримки уряду Японії пройшла реконструкція приміщень для підготовки майбутніх чемпіонів з гандболу. Дана ініціатива реалізується в рамках Програми фінансової допомоги «Кусаноне». За 15 років діяльності в Україні, Klitschko Foundation багато співпрацює з українським і міжнародним бізнесом та іншими неурядовими організаціями, але грант від іноземного уряду Фонд отримав вперше.

Уряд Японії надав Klitschko Foundation грант у сумі 71 574 доларів. Крім того, за умовами гранту, 30% коштів на реконструкцію виділила організація Klitschko Foundation. Проект мав на меті оновлення гандбольного залу та прилеглих приміщень. Роботи передбачали заміну вікон, дверей, ремонт підлоги, встановлення нових систем освітлення та опалення. Після завершення усіх робіт фонд пройшов незалежний аудит.

Спікери:

  • Шігекі Сумі, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні
  • Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation
  • Олександр Чигирин, директор Броварського вищого училища фізичної культури
  • Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation

Час: 23 листопада 2017 року, 12:00

Місце: Броварське вище училище фізичної культури (БВУФК),

м. Бровари, вул. Шевченка, 21

Інші події