Falling Walls Lab

Берлін зустрічає науковців, новаторів та стартаперів!

  • Додати до календаря 2017-11-08 09:00:00 2017-11-08 Europe/Kiev Falling Walls Lab Берлін зустрічає науковців, новаторів та стартаперів! Фонд Кличко

В рамках Berlin Science Week відбудеться фінальний етап міжнародної наукової конференції Falling Walls Lab. 100 переможців з більше ніж 50 країн світу вийдуть на сцену Falling Walls Lab у Берліні, щоб за 3 хвилини презентувати свої ідеї світу. Серед них будуть і наші – Ярослав Гніліцький та Юрій Заремба, чиї проекти виявилися кращими на Falling Walls Lab Kyiv 2017. Вони розкажуть про інновації у сфері фізики та юриспруденції.

Falling Walls Lab - всесвітня наукова конференція у форматі талант-шоу, новий формат акумулювання прогресивних наукових концепцій, відкриттів та бізнес-ідей для молодих дослідників і винахідників. Конференція Falling Walls заснована 9 листопада 2009 року на честь 20-ї річниці падіння Берлінської стіни та проходить під гаслом «Яка стіна впаде наступною?».

Протягом року регіональні конференції-лабораторії проходять у 50 містах світу, переможці яких представляють свої проекти у Берліні. На фінальній конференції власники кращих ідей знаходять серед відомих учених, політиків і бізнесменів своїх менторів та спонсорів.

Місце: Akademie der Künste, Pariser Platz 4, 10117 Berlin

Час: 8 листопада 9:00  

Три найкращі проекти за версією компетентного журі стануть переможцями Falling Walls Lab Finale та отримають звання «Falling Walls Young Innovator of the Year» (Молодий новатор року Falling Walls). Вони отримають грошову винагороду та можливість розповісти про свою ідею ще раз зі сцени Falling Walls Conference 9 листопада. Там їх слухатиме 600 глядачів у залі, серед який лідери інституцій та керівники компаній, а також численна аудиторія по всьому світу.

Більше інформації шукайте на офіційному сайті конференції: http://falling-walls.com/lab

Якщо виникли питання, пиши на пошту: [email protected]

Інші події