Falling Walls Lab Kyiv 2017

Запрошуємо на міжнародну конференцію Falling Walls Lab Kyiv. Ініціатива заснована у 2009 році з нагоди 20-річчя падіння берлінської стіни. Мета – сприяти обміну досвідом між винахідниками, науковцями і стартаперами з різних країн. Регіональний етап відбору проходить у 50 містах світу, вже втретє – у Києві.

  • Додати до календаря 0001-01-01 11:00:00 2017-09-30 17:00:00 Europe/Kiev Falling Walls Lab Kyiv 2017 Запрошуємо на міжнародну конференцію Falling Walls Lab Kyiv. Ініціатива заснована у 2009 році з нагоди 20-річчя падіння берлінської стіни. Мета – сприяти обміну досвідом між винахідниками, науковцями і стартаперами з різних країн. Регіональний етап відбору проходить у 50 містах світу, вже втретє – у Києві. Фонд Кличко

З 58 кандидатів обрано 15 фіналістів, чиї проекти охоплюють галузі гуманітарних та точних наук: медицина, агросектор, юриспруденція, культура, освіта, альтернативна енергетика. Їхні ідеї представлені прототипами та результатами наукових досліджень, деякі з них – вже використовуються у виробництві. Учасники конкурсу – студенти, молоді науковці, новатори. Два переможці Falling Walls Lab Kyiv представлять проекти у Берліні серед ста фіналістів зі всього світу та відвідають SeedStarSummit у Швейцарії.

Формат конференції: кожен з 15 спікерів матиме 3 хвилини та 3 слайди, щоб презентувати свій проект. Поки журі прийматиме рішення, на сцену з дискусіями і лекціями про майбутнє вийдуть провідні українські візіонери, підприємці, футурологи. Детальна програма заходу та теми спікерів у вкладенні листа. 

Подія безкоштовна для гостей завдяки підтримці благодійної організації Klitschko Foundation та провідних українських компаній: EPAM, SoftServe, Bayer, SeedStars.

О 16:00 журі оголосить переможців конференції. Представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з учасниками, організаторами та партнерами проекту під час прес-брифінгу о 16:30 – 17:00. Просимо вас пройти реєстрацію з 15:00 до 16:00.

 

Програма лекторію:

Public Talk  «Історія майбутнього або Як створювати нові сенси»

Спікери

Андрій Длигач, доктор економічних наук, стратег, футуролог, генеральний директор Advanter Group

Іван Яковина, журналіст, міжнародний оглядач видання «Новое время»

Наталія Кривда, професор кафедри української філософії та культури КНУ ім. Т. Шевченка, академічний директор Единбурзької бізнес-школи

 

Лекторій

“Вступ в експоненційне мислення”

Ігор Новіков, голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор GIC Ukraine 2017

 

“From Zero to Hero”

Володимир Семенишин, віце-президент компанії SoftServe

 

“Як уникнути великих проблем від малого нерозуміння”

Роман Сахаров, Business Analysis Manager компанії EPAM Product

 

“Застосування цифрових інновацій в сільському господарстві”

Сергій Сичевський, менеджер з агрономічних рішень напрямку Digital Farming в компанії Bayer

 

“Unexplored power of emerging markets”

Агахусейн Ахмадов –  представник компанії Seedstars у Центральній та Східній Европі

 

Контакти для акредитації ЗМІ:

Наталія Другак

+380970616893

[email protected]

Інші події