Berlin Science Week. Public talk on social impact

Сектор соціального впливу наповнено пристрасними людьми, які мають інноваційний світогляд на найбільші проблеми в світі. Відповідно, надзвичайно важливо об’єднати неприбуткові організації та соціальні підприємства з цими лідерами, аби поділитися досвідом і рухати сектор вперед.

  • Додати до календаря 2017-11-07 13:00:00 2017-11-07 16:00:00 Europe/Kiev Berlin Science Week. Public talk on social impact Сектор соціального впливу наповнено пристрасними людьми, які мають інноваційний світогляд на найбільші проблеми в світі. Відповідно, надзвичайно важливо об’єднати неприбуткові організації та соціальні підприємства з цими лідерами, аби поділитися досвідом і рухати сектор вперед. Фонд Кличко

В рамках Берлінського наукового тижня Klitschko Foundation, українська благодійна організація, проводить публічну розмову щодо соціального впливу: надання можливостей заради змін.

Основна мета цієї нової міжнародної зустрічі полягає в об'єднанні різних людей із інноваційних наукових установ у Берліні. Конференція буде присвячена діалогу між наукою та суспільством. Її головне завдання полягає в тому, щоб поділитися новаторськими ідеями, які пізніше будуть оцінюватися видатними експертами. Цей захід буде стосуватися основних принципів, панелей, дебатів з кураторами та демонстрацій продукції, представлених керівниками, підприємцями, благодійниками та новаторськими некомерційними професіоналами.

Локація: Berlin, FORUM Factory, Besselstr. 13-14, 10969

Дата: 7 листопада 13:00 - 16:00

Захід буде складатися з трьох основних блоків. Перший з них представляє статистику в благодійності, другий містить три лекції, що представляють благодійність та соціальний вплив з різних поглядів, а останній - соціальна промо-вітрина та її подальша дискусія.

Серед спікерів:

Томі В. Шмітт Лорд MBE, ентузіаст з питань інновацій та генеральний директор компанії Bayer Foundations. Він зацікавлений в соціальних інноваціях, впливі інвестицій та передачі бізнесу на високому рівні у неприбутковий сектор.

Доктор Христоф Калетка, старший науковий співробітник та член правління Sozialforschungsstelle, центральний науковий відділ TU Dortmund University.

Аліна Носенко, директор Klitschko Foundation, виступить з доповіддю про тенденції в благодійності.

Інші події