Ми - команда, що втілює мрії

Кожна дитина заслуговує на можливості для розвитку та самореалізації, а тим паче, коли вона про це мріє. Ми віримо: дитячі мрії важливо втілювати в життя, і ми невпинно працюємо над цим!

Чому ми це робимо

чи знаєте ви, що

кожен другий житель України давав кошти на благодійність за останні півроку

Уявіть собі українську мрію. 42 мільйони українських прагнень та бажань. Що станеться, коли вони всі будуть втілені в життя? Які визначні відкриття, досягнення, твори мистецтва будуть зроблені?

Аби наблизити це майбутнє, вже сьогодні ми допомагаємо українським дітям відкривати свій потенціал та втілювати мрії в життя. Наша робота йде в чотирьох напрямках: освіта, спорт, розвиток активного громадянства та міжнародна співпраця. Спільними зусиллями ми створюємо можливості для соціального, емоційного та фізичного розвитку.

Втілена мрія змінює все

чи знаєте ви, що

згідно з Національним рейтингом благодійників 2012-2014 років, Фонд Кличко вклав найбільше коштів у розвиток спорту серед усіх українських благодійних організацій

Коли діти беруть участь в наших конкурсах, відвідують дитячі майданчики, змагаються на турнірах та отримують нові знання в школах, вони долають бар'єри та стереотипи, що їх їм часто нав'язує оточення.

Втілення дитячих мрій дає нам рішучість йти й до власної мети зробити так, аби кожна дитина отримала можливість знайти себе і досягти успіхів. Ця мета надихає нас працювати щодня і вирішувати найскладніші задачі.

Як ми вимірюємо наш успіх?

78 348 448грн інвестовано за час існування Фонду дивитися звіти
Результати презентуються у цифрах, але ми цінуємо те, що стоїть вище за цифри. Ми бачимо потенціал в кожній дитині та пишаємося тим, що можемо допомогти

Тендери та закупівлі

результати за останні три роки

25 тендерів організовано та проведено на початок травня 2023
22 компанії здобули перемогу в тендерах на початок травня 2023

Разом досягнемо неможливого

Надзвичайне поруч, варто лише звернути  на нього увагу. Кожен наш проект створює маленьке диво в історії залучених до нього дітей. Але це нелегка справа,в якій трапляються злети та поразки, труднощі і здобутки. Аби збільшувати ці здобутки, потрібна ваша допомога. Час діяти!

Наші контакти

вул. Липинського, 4, Київ, 01030, Україна
Показати на карті Написати команді НАДІСЛАТИ ЩE