Falling Walls Kyiv

Це нова щорічна міждисциплінарна конференція, на якій молоді генії можуть презентувати свої інноваційні ідеї в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері всьому світові!

Falling Walls Lab – проект, створений на честь 20-річчя падіння Берлінської стіни за підтримки німецького уряду та підприємців. У розпорядженні конкурсантів всього 3 хвилини та 3 слайди презентації, за допомогою яких вони повинні представити свою ідею в будь-якій науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері. Конференція є повністю англомовною.

Falling Walls Lab сприяє обговоренню досліджень та інновацій та надає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідницькі проекти та ініціативи всьому світу.

Цього року в Києві конференція відбудеться 29 вересня у КВЦ "Парковий".

 • 63 заявки
  на участь
 • 11 експертів
  оцінювали виступи
 • 30 талантів
  презентували ідеї

У 2015 році Фонд Кличко отримав почесне право представляти нашу країну і українці вперше змогли взяти участь в конференції Falling Walls Lab.

Falling Walls Lab Kyiv 2015

переглянути

Ми шукаємо:

 • молодих геніїв
 • носіів та генераторів ідей, бізнес-моделей
 • з володінням англійською мовою на рівні не нижче Advanced

Хто може взяти участь:

− Інноваційні мислителі з найрізноманітніших дисциплін
− Студенти, які в даний час навчаються в університеті
− Учасники зі ступенем бакалавра, здобутим не більше ніж 10 років тому
− Учасники зі ступенем магістра, здобутим не більше ніж 7 років тому
− Учасники з докторським ступенем, здобутим не більше ніж 5 років тому
− Професори, молоді професіонали, науковці та підприємці.

Географія: перший етап наукової конференції відбувається у Києві; другий етап – переможці їдуть представляти свої проекти на міжнародній конференції Falling Walls Conference у Берлін.

Фінансування проекту: здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Відгуки учасників

Олександр Шиманко

Олександр Шиманко

Конференція – надзвичайно важлива для нашого покоління, я вже порадив своїм знайомим з перспективними ідеями про Falling Walls Kyiv Lab і вони уже зацікавлені в участі! Думаю, варто створити спосіб комунікації між учасниками для створення спільних проектів та взаємної допомоги.

Артем Щербінка

Артем Щербінка

На конференції була чудова організація активностей. Важливою, вважаю, своєчасну допомогу та вирішення проблемних моментів координацією дій. Не можна не підкреслити приємне ставлення персоналу, волонтерів та хорошу атмосферу. Беручи до уваги, що конференція в Україні проходила вперше, можливо, рівень деяких проектів був не на рівні прориву. Але це тільки початок. Я вважаю, що саме такі люди, що брали участь в конференції, люди з амбіціями, бажаннями та ідеями повинні обмінюватися думками, досвідом та своїми досягненнями. Було б не погано учасникам конференції організовувати спільні стартапи та проекти.

Костянтин Ганушевич

Костянтин Ганушевич

Для мене був зручним чіткий регламент щодо тривалості доповіді – 3 хвилини. Було б чудово, якби така конференція проводилася щороку – молоді вчені мають представляти свої ідеї публічно, щоб оримувати додаткову мотивацію.

Іванна Небор

Іванна Небор

Конференція, в цілому, була добре продумана. Сподобався підхід організаторів до учасників при підготовці: докладно та зрозуміло пояснили деталі, швидко виходили на зв'язок у разі термінових питань.

Команда проекту

 • Аліна Носенко

  директор

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Falling Walls Kyiv

Це нова щорічна міждисциплінарна конференція, на якій молоді генії можуть презентувати свої інноваційні ідеї в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері всьому світові!

 • 63 заявки на участь
 • 11 експертів оцінювали виступи
 • 30 талантів презентували ідеї
Детальніше про проект