СТАЖУВАННЯ

Ми надаємо можливість мотивованим та амбіційним студентам взяти участь у стажуванні та відчути себе частиною успішної команди!

Стажування у Klitschko Foundation - це тримісячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-4 курсів. Ми створюємо умови, аби дати молодим людям змогу відчути на собі усі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.

Тривалість стажування - 3 місяці (5 лютого - 27 квітня)
Кінцевий термін подачі заявки - 28 січня
Заповнюй анкету і чекай запрошення на наступні етапи відбору!

 • 7 наборів
  стажерів
 • 2144 претендентів
  на місце стажера
 • 126 студентів
  стали стажерами

Стажування дає можливість отримати практичний досвід роботи у благодійній організації та розвинути професійні навички у таких сферах, як:

 • зв`язки з громадськістю
 • проектний менеджмент
 • графічний дизайн
 • фандрайзинг соціальних проектів
 • адміністративна робота.

Зверни увагу, що для роботи з графічним дизайном тобі будуть необхідні базові навички використання фото-редакторів!

Відбір на стажування проходить у три етапи:

 1. Заповнення анкети з творчим завданням.
 2. Тренінг “Active Citizens” від Британської Ради. Дружня атмосфера дозволить виявити особисті якості кандидата та навички роботи у команді.
 3. Співбесіда. Під час особистого спілкування оцінюватимуться професійні якості та здатність кандидата працювати у формальних умовах.

Часті запитання (FAQ)

Чи отримуватиму я платню за роботу?

Стажування - це перш за все навчання. Фонд дає можливість студентам доповнити теоретичні знання практичними навичками. Ти отримаєш безцінний досвід, абсолютно безкоштовно.

Чи матиму я підтвердження проходження стажування?

Кожен кандидат підпише офіційний договір з Фондом Кличко, в якому будуть зазначені його права та обов`язки під час проходження стажування. Успішно закінчивши програму, стажер отримає сертифікат із додатком про виконувані ним обов`язки.

Чи зможу я раніше завершити стажування?

Програма розрахована на термін у 3 місяці. Сертифікат отримають ті, хто пройде стажування до кінця. Стажування передбачає 108 години, відпрацьованих в офісі.В іншому разі договір між сторонами буде розірвано.

Чи потрібен досвід роботи?

Одне із завдань Фонду - допомогти молодим людям отримати перший практичний досвід роботи. Попередня участь в освітніх або соціальних проектах лише додадуть тобі шансів у конкурсі.

Чи має значення спеціальність в університеті?

Спеціальність не має значення, важливіше - твої особисті інтереси і бажання розвиватися у напрямках, що пропонує Фонд.

Чи достатньо я матиму часу, щоб поєднувати навчання і стажування?

Тайм-менеджмент - одна із необхідних навичок успішної людини. Ефективність твого навчання і стажування залежатиме від вміння правильно спланувати свій день. Враховуючи розклад в університеті ти обереш зручні для себе час та дні стажування. Що більше участі ти братимеш у житті Фонду - то більших результатів досягнеш.  

Як я отримуватиму завдання?

Завдання формуватимуть керівники Фонду та менеджери проектів. Стажування розраховане на розвиток вже наявних навичок, тому, перш за все, ти отримуватимеш завдання відповідно до навичок, які зазначив у анкеті. Проте багато чого ти робитимеш тут вперше. Врешті, ініціатива завжди вітається!

Яким чином ми будемо вчитися? Як контролюватиметься виконання завдань?

Роль Фонду - дати тобі практичне завдання, твоя - самотужки шукати відповіді. Ми хочемо навчити тебе знаходити креативні рішення проблем, тому не сподівайся отримати поетапну інструкцію. Ми цінуємо зусилля і бажання навчатися, а якісно виконана робота - це твій досвід і привід для рекомендацій.

Чи є особливі правила, на які варто звернути увагу?

Фонд цінує свою репутацію, тому для стажерів у нас є певні правила. Офіс Фонду знаходиться у бізнес-центрі, куди задля безпеки можна потрапити лише з документами та за попередньою домовленістю. Ви отримаєте доступ до їнформації, яка може бути важливою та конфіденційною − її варто залишати у стінах офісу. Ми завжди раді спілкуванню, тому працюємо у форматі відкритого простору, але цінуємо тишу і час кожного.

Чи зможу я отримати роботу у Фонді після стажування? 

У Фонді працює невелика команда, а проектів та ідей щоразу більшає. Є різні варіанти співпраці  з Фондом. Щойно з`являється відкрита вакансія - ми раді запросити наших стажерів на співбесіду. Також є можливість працювати віддалено або над визначеним проектом. Тому стажування - це твій випробувальний термін. Зможеш довести, що поділяєш наші цінності - у тебе є всі шанси приєднатися до команди. Крім того, стажерів, які якнайкраще покажуть себе під час стажування, ми порекомендуємо для наступного місця роботи/стажування.

 

Згодом у тебе виникатимуть все нові й нові запитання. Ми радо на них відповімо!

Команда проекту

 • Юлія Пекар

  молодший асистент проектів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

Безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.

 • 1148 дітей взяли участь
 • 9527 анкети отримав фонд
 • 7 проектів вже проведено
Детальніше про проект