ШКОЛА УСПІХУ

10-денний освітній проект для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички XXI століття. По поверненню додому випускники проводять локальні “Школи успіху”.

Якщо маєш амбітні плани на майбутнє - надзвичайно важливо знайти команду, що підтримує твої погляди та опанувати навички, необхідні людині у XXI столітті. Адже саме так можна розраховувати на успіх. Для молодих та амбітних, які мріють змінювати світ, Klitschko Foundation з 2011 року проводить літній освітній проект. Для підлітків - це можливість не тільки корисно провести літо, але й знайти друзів-однодумців, які допоможуть зробити вагомий крок на шляху до своєї мети.

"Школа успіху" допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та дізнаються, як  презентувати свої ідеї. Відомі бізнесмени та громадські діячі дають поради для підготовки власного проекту.“Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”.

Обов’язковою умовою участі є проведення локальної “Школи успіху” у своєму селі чи місті. Це дводенний проект, який випускники організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці. Так молодь в регіонах має можливість долучитися до неформальної освіти.

Потреби та особливості хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці відрізняються, тому з 2016 року для них розроблено різні програми. У проекті вони беруть участь в окремих заїздах.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-15 років з усієї території України. Ти - наш ідеальний кандидат, якщо бажаєш розвиватися, отримувати нові знання і готовий розкрити свій потенціал. Відчуваєш у собі сили творити зміни у регіонах - сміливо заповнюй анкету.Реєстрація на проект

До 28 лютого зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

1. Заповни свій профіль у системі.

2. Обери проект “Школа успіху”

3. Дай відповідь на усі питання анкети.

4. Завантаж своє фото.

5. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube. Зверни увагу! Відео має бути на твоїй сторінці включно до 17 квітня

6. Прослідкуй, щоб твоя відео-візитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування “Відкритий доступ” на “Доступ за посиланням”.

Півфінал

18 березня 2019 року на сайті Klitschko Foundation ми оголосимо 300 переможців першого етапу конкурсу.

З 19 березня до 16 квітня з понеділка по четвер (з 10:00 до 19:00) ми проведемо з учасниками конкурсу телефонне інтерв’ю. Одному кандидату ми телефонуємо не більше 3 разів.

Фінал

Імена фіналістів можете шукати за посиланням.

До того, як потрапити на проект, фіналісти, виконують завдання менеджерів: читають книги, дивляться фільми та пишуть есе, проходять тест на визначення особистості.

Дати заїзду дівчат: 02.07 - 11.07

Дати заїзду хлопців: 14.07 - 23.07

 • 8 проектів
  вже проведено
 • 1248 дітей
  взяли участь
 • 135 локальних проектів
  проведено

Борись за свою мрію!

переглянути

Якщо у тебе виникли запитання - телефонуй з понеділка по четвер з 10:00 до 19:00 за номером +38 (044) 492 80 05. Запитуй менеджерів “Школи успіху” Володимира Андрієвича чи Ігоря Єфименко. Звертайся до онлайн-помічника в системі my.klitschkofoundation.org, за електронною адресою assistant@klitschkofund.org або у наші соціальні мережі.  

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський триденний семінар для підлітків, покликаний розвинути візіонерські навички та критичне мислення.

 • 2 проекти проведено
 • 1222 заявок отримано
 • 40 дітей взяли участь
Детальніше про проект