ШКОЛА УСПІХУ

Безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки.

Коли ти молодий і амбіційний, мрієш змінити світ, але не знаходиш команду однодумців - важко розраховувати на успіх. Коли твої прагнення до самореалізації не підтримали в юному віці, важко сподіватись на успішне становлення в дорослому житті. З 2011 року Klitschko Foundation започаткував літній освітній проект. Для підлітків - це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети. 

"Школа успіху" допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та обговорюють їх з відомими бізнесменами та громадськими діячами, вчаться презентувати власні ідеї. Потреби та особливості хлопчиків і дівчаток у підлітковому віці відрізняються, тому з 2016 року для них розроблено різні програми. 

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються хлопці та дівчата віком 14-15 років з усіх регіонів України.

Учасники “Школи успіху” 2017 не можуть брати участь у цьому конкурсі. 

Реєстрація на проект

До 28 лютого зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

1. Заповни свій профіль у системі.

2. Обери проект “Школа успіху”

3. Дай відповідь на усі питання анкети.

4. Завантаж своє фото.

5. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з будь-якої соціальної мережі (Facebook, YouTube). Зверни увагу! Відео має бути на твоїй сторінці включно до 17 квітня

6. Отримуй додаткові бали у системі за репост посилання на реєстрацію у соціальних мережах.

Конкурс закінчується через

Півфінал

19 березня 2018 року на сайті Klitschko Foundation ми оголосимо 300 переможців першого етапу конкурсу.

З 20 березня по 13 квітня з 10:00 до 19:00 ми проведемо з учасниками конкурсу телефонне інтерв’ю.  

Фінал

20 квітня ми оголосимо переможців безкоштовного освітнього проекту "Школа успіху" від Klitschko Foundation.

Місце і час проведення

м.Київ, липень 2018 року

 

 • 1148 дітей
  взяли участь
 • 9527 анкети
  отримав фонд
 • 7 проектів
  вже проведено

Борись за свою мрію!

переглянути

Якщо у тебе виникли запитання - телефонуй у будні дні з 10:00 до 19:00 за номером +38 (044) 492 80 05. Запитуй менеджера «Школи успіху» - Володимира Андрієвича. Або звертайся за допомогою до онлайн-помічника в системі my.klitschkofoundation.org

 

Учасники школи успіху

Команда проекту

 • Володимир Андрієвич

  асистент проектів

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ASPEN TEENS

Філософський семінар для підлітків-візіонерів в рамках проекту Aspen Teens, який спільно організовують Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.

Детальніше про проект