ASPEN TEENS

Філософський триденний семінар для підлітків, покликаний розвинути візіонерські навички та критичне мислення.

Постійні швидкоплинні зміни в усіх сферах життя вимагають від людини XXI століття розвитку нових навичок. Технологічні новації, соціальні зрушення, зміни клімату, перенасичення інформацією – ці та інші фактори постали перед людством новими викликами.

За крок до дорослого життя підлітки прагнуть знайти відповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя я прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті? Відповіді на них, без сумніву, визначають життєвий шлях людини. І шукати їх потрібно самостійно.

В межах програми Aspen Teens ми проведемо філософський семінар для підлітків “Обрії майбутнього”.

Семінар покликаний сформувати в учасників схильність до критичного мислення, поширити серед підлітків ідею ціннісно-орієнтованого лідерства та спонукати їх до творення суспільства майбутнього.

Під час семінару “Обрії майбутнього” учасники отримають мотивацію до саморозвитку, сформують цілі на майбутнє, за участі модератора обговорять з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

 • 2 проекти
  проведено
 • 739 заявок
  отримано
 • 36 дітей
  взяли участь

Для кого цей семінар?

Ми шукаємо вмотивованих креативних підлітків віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей.

Кількість учасників – 20 чоловік

Тривалість семінару - 3 дні (1-3 листопада 2018 )

Анкети приймаються до 25 вересня

Результати відбору учасників на сайті ми опублікуємо 3 жовтня на сайті у розділі “Новини”

Партнер проекту

The Aspen Institute Kyiv – громадська організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами за ключовими питаннями, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства і культури ведення діалогу про принципи громадської взаємодії.

Фінансування

Проект фінансується за кошти організаторів проекту – благодійного фонду Klitschko Foundation та громадської організації The Aspen Institute Kyiv.

Команда проекту

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ШКОЛА УСПІХУ

10-денний освітній проект для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички ХХІ століття від інноваційних українських та міжнародних компаній та організацій.

 • 7 проектів вже проведено
 • 9527 анкети отримав фонд
 • 1148 дітей взяли участь
Детальніше про проект