Володимир Кличко відкрив 200-й спортивний майданчик

22 травня у м.Славутич урочисто відкрили новий спортивний майданчик. Місцеву громаду приїхав привітати Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation. Школа №1 стала переможницею конкурсу “Клич друзів - граймо разом”. За 13 років проекту Фонд встановив 201 майданчик на подвір’ях шкіл по усій Україні.

Відкриття майданчика відбулосяу форматі веселої спартакіади з урочистостями, змаганнями, конкурсами, подарунками. Таке відкриття стало яскравим і незабутнім святом для дітлахів та місцевих жителів. Захід допоміг їм згуртуватися, додав мотивації для участі у нових проектах і посилив співпрацю громади намайбутнє.

«Переможець разом з нагородами отримує велику відповідальність і довіру від суспільства.  Ви перемогли, а значить тепер ви стали лідерами і показуєте приклад іншим школам. Спорт вас об’єднав. Саме спорт колись дав мені найближчих друзів, навчив грати за правилами і допоміг розвиватися у новій кар’єрі – у бізнесі. Сподіваємося, ця перемога відкриє і для вас нові горизонти»,сказав Володимир Кличко, засновник благодійної організації Klitschko Foundation.

Участь у конкурсі від шкіл ініціювали вчителі, батьки і самі діти. Критеріями, за якими визначали переможців, були: кількість людей, які підтримали школу, переконливість та обґрунтування претендентами необхідності спортивного обладнання саме для цієї школи, прагнення громади вести здоровий та активний спосіб життя і готовність адміністрації школи та місцевого населення брати на себе відповідальність за стан школи та пришкільної території.Велику роль відіграла активність людей у соціальних мережах, які своїми публікаціями закликали друзів проголосувати за школу.

«Щороку наші учні перемагають на місцевій спартакіаді в усіх видах спорту. Великі досягнення наших учнів мотивують не зупинятися. Ми хочеморозвивати не лише фізичні здібності дітей, а й здоровий спосіб життя.Дізнавшись про проект, ми зібралися колективом і обговорили, що потрібно залучати батьків та дітей.Провели батьківські збори, на яких я особисто переконувала, що на державурозраховувати не варто, а треба брати у власні руки своє майбутнє. Якщо ми не будемо разом об’єднуватися, то нічого в нас не вийде, тому батьки дуже позитивно відреагували,почали голосувати. Ми дійсно велика сім’яшкільна громада. Не можу передати наші емоції, коли дізналися про перемогу»розповіла Тетяна Яковенко, директор школи №1 м.Славутича.

Проект “Клич друзів - граймо разом” заснований благодійною організацією KlitschkoFoundationу 2005 році і реалізується вже 13 років поспіль. Учасниками проекту є загальноосвітні школи України.Цьогоріч на встановлення спортивних майданчиків на онлайн-портал Фонду my.klitschkofoundation.org надійшло 6973 заявок з усіх регіонів України. У 2018 році Klitschko Foundation визначив 10 шкіл-переможниць проекту. Кількість спортивних майданчиків, які вже встановлено на подвір’ях шкіл, сягла 201. Усі вони відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Ціна одного такого майданчика – 120 870 грн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Аби діти займалися спортом та вели здоровий спосіб життя, їм необхідні відповідні умови. Klitschko Foundation за відкритим конкурсом встановлює сучасні спортивні майданчики на території шкіл, що сприяє розвитку спортивної ...

  • 191 майданчик встановлено
  • 145 міст та сіл взяли участь
  • 15 921 заявок на участь у проекті
Детальніше про проект