Триває Конкурс "Посилка Успіху" та Капарол

Більшість спортивних секцій та шкіл потребують оновлення. Партнером нашого проекту стає всесвітньо відома компанія з виробництва якісних та екологічних фарб - CAPAROL.

Відтепер веселе різнокольорове слоненятко допоможе відновити Ваш спортивний зал. Крім набору базового спортивного інвентарю від Фонду Кличко, переможці конкурсу отримають ще й якісну фарбу Alpina від CAPAROL. Ви зможете разом зі своїми друзями та тренером яскраво пофарбувати спортзал.

Проект «Посилка успіху» розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні. На сьогоднішній день це дуже актуально, так як невеликі спортивні секції, практично не отримують фінансування і вони продовжують своє існування тільки за рахунок ентузіазму тренерів і віри спортсменів. Тому метою проекту є підтримка і забезпечення молодих спортсменів якісним інвентарем для проведення тренувань та участі у змаганнях.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 25 квітня 2016 року на офіційному сайті Фонду Кличко: http://www.klitschkofoundation.org/ на сайті: https://my.klitschkofoundation.org/ та в групі Фонду в соціальній мережі «Вконтакті».

Більш детальна інформація про конкурс «Посилка Успіху» за посиланням:https://packages.klitschkofoundation.org/

Контактна інформація:

Крижанівський Дмитро: d.kryzhanovskyi@klitschkofund.org

Чекаємо на ваше відео. Хай переможуть найкращі! Успіхів!

Любіть Україну!

З повагою, Фонд Кличко

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ПОСИЛКА УСПІХУ

Тренінги для вчителів фізичної культури та тренерів спортивних секцій. Проект навчить методів ефективного викладання спорту та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її ...

Детальніше про проект