Рік після завершення боксерської кар’єри Володимира Кличка

Гамбург, 3 серпня 2018 г. - Рік тому легенда боксу Владимир Кличко оголосив про припинення своєї боксерської кар'єри. Йому знадобилось майже 100 днів, щоб прийняти рішення про непроведення матчу-реваншу проти Ентоні Джошуа.

Як аматорський і професійний боксер, Володимир Кличко добився всього. Але у його кар'єрі також були свої злети і падіння. Під час своєї 27-річної кар'єри в боксі він розробив філософію «Управління викликами». Це внутрішнє ставлення в поєднанні з ключовою здатністю волі, заснованої в рівній мірі на фізичній і розумовій силі, дозволило йому не втрачати фокус на свою мету після кожної поразки, і в кінцевому підсумку виходити з рингу переможцем.

Проте він знав на ранній стадії, що в кар'єрі професійного боксера є ліміт. Він не тільки захистив кандидатську дисертацію у 2001 році, але й став підприємцем, паралельно з боксерською кар’єрою. Планування життя після боксу було для нього дуже важливим. Володимир свідомо визначив терміни і супутні умови в кінці своєї кар'єри. Для нього було важливо знати, що шлях до його другої кар'єри вже прокладений.

Друга кар'єра

Володимир Кличко - творець. Він брав боксерську кар'єру в свої руки, сам займався маркетингом боїв і вибирав спонсорів. Не дивно, що він також хотів стати рушійною силою у своїй другій кар'єрі. Таким чином, про просто участь в якості інвестора в компаніях не могло бути й мови. Його мета полягала в тому, щоб об'єднати фінансові ресурси і свій досвід для створення власних продуктів і підприємств разом зі своєю командою.

Хоча його друга кар'єра також відноситься до боксу, спорт відіграє досить непряму роль. Основна увага приділяється його історії життя і його внутрішньому становищу колишнього професійного боксера, розробленого більш ніж за чверть століття. Переконаність у тому, що сила волі є найсильнішою силою в житті, а також подальші ідеї, які він отримує зі спорту, являють собою основу для його другої кар'єри.

Філософія «Управління викликами» в якості основи для другої кар'єри

На жаль, смерть його колишнього тренера і наставника Емануеля Стюарда наступила до того, як унікальні знання наставника могли бути передані для наступних поколінь. Володимир зробив це по-іншому. Всього через кілька тижнів після того, як пішов у відставку, він опублікував свою наукову книгу «Управління викликами. Чому менеджери можуть повчитися у спортсмена». У книзі він поділився своєю філософією, пояснив звідки беруться виклики, і як менеджери можуть активно впоратися з ними. В даний час книга доступна на п'яти мовах. 

Підсилення людей

Спортсмен також поставив перед собою свою особисту мету - надати громадськості доступ до його «знань». Виходячи з цього, Володимир разом зі своїм братом Віталієм заснували Klitschko Foundation в 2003 році. Фонд підтримує молодих людей з різним культурним багажем, на їхньому шляху до дорослого життя через проекти, навчає їх справлятися з проблемами сучасності. Більше 500 000 дітей вже пройшли через програми Фонду. 

Дорослі також можуть повчиться підходу Володимира Кличка. На початку цього року третє покоління курсу CAS Change & Innovation Management розпочало навчання у відомому Університеті Санкт-Галлена. На додаток до високопоставлених університетських професорів, ініціатор передає свої знання із управлінь викликами керівникам. Крім того, успішні люди та союзники Володимира Кличка збагачують курс своїми знаннями і досвідом щодо складних ситуацій. В інституті Санкт-Галлена докторанти також досліджують тему перетворення практичної філософії управління викликами в наукову теорію.

Сила волі

Разом зі своєю командою Klitschko Ventures, Володимир розробив метод «F.A.C.E. Виклики». Метод переконує в тому, що сила волі є навичкою, якій можна вивчитися і яка може стати основою для розвитку. Керівники і люди в складних ситуаціях вчаться за допомогою чотирьох основ: «Фокус» («Focus»), «Спритність» («Agility»), «Координація» («Coordination»), «Витривалість» («Endurance») і розумової та фізичної сили, щоб протистояти цим ситуаціям зі знову отриманою енергією впровадження.

Формування майбутнього

Ділитися своїм досвідом і передавати його іншим завжди були і залишаються цінностями Володимира Кличка. Він не тільки шукав виклики у спорті, нові проекти також вчать бути гнучким.

Філософія Управління - центральна, вона об'єднує компанії в групи; метод «F.A.C.E. Виклики» є рушійною силою його нинішньої підприємницької діяльності. Наступні місяці підприємець і його команда продовжуватимуть розвивати F.A.C.E. Світ: вже заплановані конкретні ідеї, співпраця, продукти і пропозиції.

Коротко про Володимира Кличка: Володимир Кличко - найвідоміший боксер століття. Його боксерська кар'єра досягла свого піку перемогою на Олімпійських іграх в 1996 році (Атланта). Володимир провів 69 боїв, з яких він виграв 64. 29 з них були на Чемпіонатах Світу. Володимир володів титулом Чемпіона Світу протягом 4 382 днів. Його останній бій проти Ентоні Джошуа 29 квітня 2017 року на стадіоні Уемблі з аудиторією у 90 000 глядачів залишається незабутнім. Незважаючи на розрив в одинадцятому раунді та на поразку технічним нокаутом, він залишився переможцем. Сьогодні Володимир Кличко підтримує компанії і їх співробітників своїм методом «F.A.C.E. Виклики», який сприяє розвитку сили волі. Боксер як рушійна сила в мінливому світі.

 

Контактна інформація:

Klitschko Ventures GmbH

Anglela Obermaier 

Corporate & Brand Communications Manager

T: +49 (0) 40 25 499 46 64

a.obermaier@klitschko-ventures.com

www.klitschko-ventures.com

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

KLITSCHKO TOURNAMENT

The International Boxing Tournament among Youth.

  • 1727 sportsmen took part
  • 32 countries represented
  • 720 boxers got prizes
Детальніше про проект