Оголошуємо 100 шкіл-переможниць проекту Zero Waste School

З кількістю 1098 анкет ми закрили конкурс та серед них відібрали 100 шкіл з усієї України. Дякуємо усім, хто взяв участь у конкурсі!

Вже у квітні команди, що складаються з директора, вчителя та трьох учнів разом пройдуть тренінг із побудови команди, спланують власний проект та познайомляться з еко-активістами і лідерами думок.

Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проекту.

Вінницька область

1. Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради"

2. Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної ради

3. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. воїна-інтернаціоналіста С.В.Гаврилюка 

 

Волинська область

4. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Бузаки Камінь-Каширського району

5. Ківерцівська експериментальна школа

6. Комунальний заклад "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради"

7. ОНЗ "Люблинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів"

8. Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт.Щацьк

9. Павлівський ліцей Волинської області

 

Дніпропетровська область

10. Криворізька педагогічна гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області

11. Комунальний заклад загальної середньої освіти "Придніпровська загальноосвітня школа I-III ступенів Червоногригорівської селищної ради" Нікопольського району Дніпропетровської області

12. КЗ "Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

13. КЗ „Слобожанський навчально-виховний комплекс №1" Загальноосвітня багатопрофільна

14. КЗО "Калинівська середня загальноосвітня школа - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів

15. КЗО "НВК ЗОШ І-ІІ ст. 1 - Покровська гімназія "

16. Комунальний заклад загальної середньої освіти "Придніпровська загальноосвітня школа I-III  ступенів Червоногригорівської селищної ради" Нікопольського району Дніпропетровської обп.

17. Комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання» Дніпровської міської ради

18. Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2  з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради Дніпропетровської області

19. Настасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирівської сільської ради Томаківського району Дніпропетровської області.

20. Синельниківська загальноосвітня школа I-III ступенів 1 Синельниківська міської ради

 

Донецька область

21. Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Донецької області

22. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

23. Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Костянтинівської міської ради Донецької області 

24. Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа №32-дошкільний навчальний заклад)

25. Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Донецької області

26. Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" Мирноградської міської ради

27. Селидівська загальноосвітня гімназія Селидівської міської ради Донецької області

 

Житомирська область

28. Бердичівський міський ліцей №15, Житомирська обл.

29. Комунальна установа Вишевицької сільської ради "Вишевицький ліцей"

30. Новоград - Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №5 Житомирської області

31. ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Закарпатська область                             

32. Тур'я-Реметівська ЗОШ І-ІІІСТ

 

Запорізька область                  

33. Бердянський муніципальний ліцей  поглибленним вивчення інозмених мов та математики.

34. Запорізька гімназії №31

35. КЗ "Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-3 ступенів N3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

36. Комунальний заклад "Гуляйпільська загальньоосвітня школа I-III ступенів №1" Гуляйпільскої міської ради

37. Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16  Мелітопольської міської ради Запорізької області

38. Опорний навчальний заклад Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Азимут" Приазовської селищної ради Запорізької області

 

Івано-Франківська область

39. Дзвиняцький ліцей Дзвиняцької сільської ради об'єднаної територіальної громади Богородчанського району Івано-Франківської області

40. Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради

41. Коршівський ліцей об'єднаної територіальної громади Коршівської сільської ради 

42. Новицький ліцей Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади

43. Підмихайлівський ліцей Новицької сільської ради об`єднаної територіальної громади

44. П'ядицький ліцей імені С.Мельничука П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області

45. Хімчинський ліцей "Інтелект" Рожнівської об'єднаної територіальної громади косівського району Івано-Франківської області

 

Київська область                                 

46. Макарівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" Макарівського району Київської області

47. Новопетрівська загальноосвітня школа 1 ох-2 ступенів №3 Вишгородський районної ради Київської області

48. ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

49. Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

50. Фастівський навчально виховний комплекс ''ЗОШ 1-3 ступенів №10 - Гімназія''

 

Кіровоградська область

51. Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

52. Комунальний заклад "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Добровеличківської районної ради

53. Новопразький навчально-виховний комплекс

54. Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради Кіровоградської області

55.Навчально-виховне об'єднання " Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 -дошкільний навчальний заклад" Новомиргородської районної ради Кіровоградської області

 

Луганська область

56. КЗ "Красноріченський ЗЗСО І-ІІІ ст.Красноріченської селищної ради

57. Комунальний заклад "Валуйська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області"

58. Сєвєродонецька гуманітарно-естетична гімназія Сєвєродонецької міської ради

 

Львівська область                                 

59. Загальноосвітня школа І-ІІ-ІІІ ст. с Павлів Радехівського району Львівської області

60. Ліцей "Оріяна" Львівської міської ради

 

Миколаївська область

61. Казанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

62. Кам'яномостівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кам'яномостівської сільської ради

63. Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Олександрівської селищної ради

64. Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

 

Одеська область

65. Комунальний заклад  загальної середньоїосвіти  І-ІІІ ступенів №2 Березівської міської ради Одеської області.

66. Навчально-виховний комплекс Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - Гімназії Балтської міської ради Одеської області.

67. Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст

      

Полтавська область

68. Кременчуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад" № 2

69. Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лубенської міської ради Полтавської області

70. Михайлівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Михайлівської сільської ради

71. Піщанська гімназія Піщанської сільської ради

 

Рівненська область                       

72Бистрицький навчально-виховний комплекс  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради

73. Великолюбаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

74. Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа" Дубровицької районної ради Рівненської області

75. Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської     області

76. Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

77. Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

78. Острозький навчально-виховний комплекс "Школа I-III   ступенів-гімназія"

79. Острожецький ліцей імені І. Єремеєва

80. Радивилівський навчально-виховний  комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» ім. П.Г. Стрижака

 

Сумська область  

81. Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей".

82. Кролевецька спеціалізована школа I - III ступенів № 1

83. Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області

 

Тернопільська область                           

84. Збаразька загальноосвітня школа I-III ступенів №1

85. Кременецька спеціалізована школа І-ІІІст.№2

86. Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

87. Підволочиська загальноосвітня школа I-IIIступенів, Підволочеської селищної ради, Тернопільської області

88. Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради 

 

Херсонська область

89. Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

90. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради

91. Малокопанівська ЗОШ I-III ступенів

92. Опорний заклад- навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-3 ступенів-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад-гімназія" Асканія-Нова селищної ради

 

Хмельницька область

93. Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області

94. Летичівський НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ "ступенів

95. Хмельницький ліцей №17

 

Черкаська область

96. Бузівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бузівської сільської ради Жашківського району Черкаської області

97. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області

98. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г.Шевченка Черкаської міської рад

 

Чернівецька область

99. Хотинська гімназія Хотинської міської ради

100. Чернівецька гімназія №3

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

ZERO WASTE SCHOOL

Триденний тренінг для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах. Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day у своїх громадах.

Детальніше про проект