#історії2017 Молоді та успішні борці за свої мрії

Співаки, кулінари, фізики, спортмени і науковці – що може об'єднувати людей з такими різними інтересами та планами на майбутнє? У Klitschko Foundation впевнені, що це – девіз Fight for your dream! Адже не буває перемог без старань та боротьби за власні мрії. Одного разу, ця талановита молодь зібралася разом, аби провести благодійну перезентацію лімітованої колекції одягу, створеної молодим українським брендом Duck Side. Як це було, а також історії успіху учасників показу читайте у інтерв'ю.

Я Фіонг Ань Чан. Я родом із Черкас і зараз навчаюсь в КПІ на системному аналізі. Якось я брала участь в одному конгресі, де виступала Аліна Носенко. вона мене дуже надихнула. А бути разом з нею в одному проекті і під її керівництвом – це найкраще, що може бути! Вражає її історія, як Аліна боролася за місце під сонцем, скільки пережила. Так само близькі мені діяльність і філософія Klitschko Foundation.

І щастям було, коли мене запросили стати амбассадором проекту «Школа успіху» і представити благодійну колекцію Fight For Your Dream. Wе була найяскравіша подія року. Вона змінила мене, допомогла повірити в себе, зламала стереотипи в моїй голові. Я математик, але мала шанс бути моделлю. Завжди цією історією надихаю інших отримувати задоволення від того, чим займаєшся, і бути відкритим до всього нового. Так я можу донести людям, що все можливо, якщо ти розумієш, чого хочеш і не відмовляєшся від шансів. Головне не обмежувати себе.

У науковому товаристві мене називають Павло Роналдо. Я дуже різнобічна особистість, маю багато хобі, зокрема спорт. Рукопашним боєм займався 8 років, у мене 12 нагород. Брав участь в олімпіадах з математики і фізики, отримав по 4 нагороди. Я люблю робототехніку, думаю, вона має полегшувати наше життя. Нещодавно створив робота-поводиря. Здобув 3 нагороди Малої академії наук. Маю перше місце на Міжнародному конкурсі «Інфоматрикс» в Україні, а із 50 країн отримав бронзу.

Для мене велика честь бути запрошеним до Фонду. Це неймовірно – бути одним із 15 цілеспрямованих особистостей. Я завжди готовий підтримувати такі ініціативи, проекти, співпрацю. Якщо є можливість, завжди ділюсь з друзями можливостями про проекти.

Я - Еліна Іващенко. Зараз я навчаюся на 1 курсі у Київському інституті музики ім. Глієра за спеціальністю естрадний вокал. Після перемоги у конкурсі «Голос. Діти 3», мені зателефонували і запропонували працювати радіоведучою на «Нашому радіо».

Через декілька місяців мене запросили на показ від Klitschko Foundation. Це благодійна справа, тому я не могла відмовити. До цього мала багато досвіду у дефіле, але досі вражена високим рівнем організації. Взагалі це один із найяскравіших моментів у моєму житті після «Голосу». На заході я познайомилася з багатьма підлітками, які розвиваються у своїй сфері. Задум Фонду мені дуже сподобався, адже усі мали свої досягнення, ділилися ними з однолітками і однодумцями. Було приємно опинитися у  атмосфері людей, які успішні в такому ранньому віці.

Я Антон Булдаков. Мені 15 років і я президент Кловського ліцею. Якось з’явилося бажання піти на шоу «МастерШеф. Діти». Спробував і виграв! Після цього я навчався у Франції, а зараз викладаю в Кулінарній Академії Ектора, розвиваю YouTube-канал. Обожнюю готувати японську кухню і м’ясо, завжди із задоволенням пригощаю рідних і друзів.

Я щасливий, що став амбасадором Фонду! Це було так неочікувано, коли мене запросили на показ одягу організації, девіз якої – «Борися за свою мрію». Мені така позиція дуже близька. Я тоді був у роз’їздах, тому повертався до міста саме через показ. Мені підібрали одяг і навіть подарували амбасадорське худі. Дуже сподобалась невимушена атмосфера під час нашої зустрічі. У нас була спільна місія, тому ми легко знаходили спільну мову і спілкувались. А на пам’ять залишились чудові фото з іншими амбассадорами.

Я Антон Марчук, навчаюся в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка. Працюю в громадській організації "Антикорупційний штаб" менеджером антикорупційної групи. Про Фонд я знав завдяки ЗМІ. Став амбасадором, коли до мене звернулися стажери і запропонували взяти участь у проекті. І я з радістю погодився. Я знав, що кошти з благодійного показу підуть на реалізацію проекту "Школа успіху". А мені дуже імпонує ідея просвіти та інвестицій у молоде покоління.

Мене звати Кирило Бондаренко. Я хокеїст. Займаюсь спортом з 8 років. Це все моє життя. Народився в Києві, але підлітком переїхав до Росії, потім до Донецька, опісля назад, нещодавно повернувся додому. У мене практично немає вільного часу, намагаюся тренуватися 24/7.

Я давно чув про Фонд завдяки своїм друзям, багато хто з них брав участь в різних проектах. Тому коли мені подзвонили і запропонували стати амбасадором, звичайно, не міг відмовитися. Це така честь! Мені сподобалось все: сама організація, команда і такі ж учасники показу, як я. З багатьма ми до сих пір спілкуємося. Я був в гостях у Антона Булдакова, він приходив до мене на хокей. Давно звик до публіки, тому не було дискомфорту на показі.

Мені дуже сподобалася щирість в кожному. Усі такі чудові, добрі і класні. З радістю буду брати участь в інших проектах Klitschko Foundation. Так цікаво! Нові люди і знайомства. Я тільки «за» бути частиною Фонду!