#історії2017 Мислити глобально

Головний лікар обласної дитячої лікарні "Охмадит" впевнена, що важливо допомагати дітям бути здоровими і щасливими. Klitschko Foundation цілком підтримує цю думку. Саме тому команда Фонду забеспечила їх стерилізаційними апаратами. Більше про співпрацю читайте у інтерв'ю Мар'яни Возниці.

Я прийшла працювати до Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» у 1992 році як звичайний лікар. Так сталось, що півроку у нас не було головного лікаря і я його заміняла, але довго не наважувалась податися на цю посаду на тривалий період. Переборола щось всередині і стала новим головним лікарем! Часто запитую себе, чому не прийняла це рішення раніше, адже стільки корисного можна було б зробити ще тоді. Я дійсно люблю свою роботу. Нещодавно виповнилось два роки, як я взяла на себе таку значну відповідальність, ще жодного ражу не довелось жалкувати про цей крок. Коли я в лікарні, завжди хочу зробити більше і втрачаю рахунок часу у справах. Я приходжу на роботу з радістю, а йду з втомою. Але хіба це має значення, якщо я щаслива?

Я давно знайома з діяльністю Klitschko Foundation, адже їхні добрі справи яскраво висвітлюються і на телебаченні, і у соціальних мережах. Пам’ятаю,  як декілька років тому у Львові одна зі шкіл виграла майданчик у проекті «Клич друзів – граймо разом!», ми тоді з донькою пішли дивитися на відкриття. Там був сам Віталій Кличко і він взяв донечку на руки, щоб я їх сфотографувала! У нас ця світлина і зараз висить, нагадує, що треба завжди боротися за свою мрію.

Стукай і тобі відчинять. Я вірю в ці слова, бо це моя дійсність. Минулий рік був для лікарні вдалим, ніхто не відмовляв. Часто мої знайомі передають іграшки дітям, або із видавництв приходять читати. Зазвичай, уся допомога символічна. Співпраця з Klitschko Foundation – це вихід на зовсім інший рівень! Це глобально, неочікувано, але так вдало.

Коли Аліна Носенко приїздила до нас на встановлення стерилізаційних апаратів, то наголосила, що важливо мислити глобально. Для мене це значимі слова. При першому знайомстві з Klitschko Foundation я не знала, що конкретно просити, точніше, як саме організація може допомогти. Здається, я мріяла про досить велике і все вдалось. Важливо, щоб благодійні фонди допомагали лікарням. Діти – це майбутнє України, вони мають бути здоровими і щасливими.

У нас обласна лікарня, тому завжди було багато пацієнтів, і це причина, чому ми маємо високу пропускну здатність. Тяжко визначити кількісно, як змінились наші результати, коли встановили стерилізаційні апарати. Вихід на новий рівень, однозначно. Це загальний результат. До нас виросла довіра з боку хворих, багато людей тепер хочуть працювати саме в нашій атмосфері. Такі стерилізаційні апарати мають бути на гідному рівні у кожної лікарні, щоб забезпечувати максимальний захист людей.

Після знайомства нашої лікарні з Фондом у кожного робітника перевернулось щось всередині, змінилось світобачення. Тепер є відчуття, що все реально, головне – спробувати. Змінилось ставлення до роботи і атмосфера у колективі. Ми зараз більш впевнені у собі і своїй діяльності. Цілі стали зрозуміліші, бачиш, як досягнути їх. Тепер з’явилась віра, що нам вдасться усе.